Siostry Łotry i Patrycja Kosiarkiewicz w Trójce

– Trzeba działać, trzeba pisać, trzeba muzykować – mówi Patrycja Kosiarkiewicz, która właśnie wydała nowy utwór pt. "Katastrofa". Jej siódmego albumu długogrającego możemy spodziewać się wiosną.
Siostry Łotry, Patrycja Kosiarkiewicz i Tomasz Żąda
Siostry Łotry, Patrycja Kosiarkiewicz i Tomasz ŻądaFoto: Halina Wachowicz
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 14.10.2019 13:29
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Wraz z Patrycją Kosiarkiewicz w studiu Tomasza Żądy zagościły Siostry Łotry, czyli Julia i Maria Kępisty, które zajęły trzecie miejsce w konkursie Start Nagranie. Gatunek wykonywanej przez siebie muzyki nazywają "piosenką humanistyczną". Jak ich życie zmieniło się po konkursie?

– Mamy gotową płytę, w serwisach streamingowych ukazał się już nasz singiel "Dinozaur". Do piosenki "Łyse konie" pojawi się teledysk. Pracujemy nad tym, żeby grać jak najwięcej koncertów. W listopadzie zagramy dla Polonii w Berlinie – zapowiada jedna z sióstr.

Jaki tytuł będzie nosił album grupy Siostry Łotry? Jak Patrycja Kosiarkiewicz czuje się w rockowych aranżacjach? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Julia Kępisty i Maria Kępisty (Siostry Łotry), Patrycja Kosiarkiewicz (piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów)
Playlista
Tagi

Playlista