X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mitra po raz pierwszy w Trójce!

– Jest z nami coraz lepiej, z tym, co możemy zrobić. Rozwinęliśmy się – mówi Arkadiusz Kasiński, wokalista zespołu Mitra, który po raz pierwszy odwiedził w studio Tomasza Żądę.
Od lewej: Dariusz Pieróg, Tomasz Żąda oraz Arkadiusz Kasiński i Robert Baranowski z zespołu Mitra
Od lewej: Dariusz Pieróg, Tomasz Żąda oraz Arkadiusz Kasiński i Robert Baranowski z zespołu MitraFoto: Halina Wachowicz
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 21.10.2019 13:29
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis

Mitra to aż siedmioosobowy zespół folkrockowy, który czerpie inspiracje z wielu gatunków muzycznych. Nagrywają zarówno energetyczne, szybkie piosenki, jak i refleksyjne ballady. Ich brzmienie wyróżnia przede wszystkim sekcja dęta połączona z brzmieniem akordeonu i instrumentów klawiszowych. W 2017 roku premierę miał ich debiutancki album pt. "Klucz", drugi jest już w drodze.

– Bardzo chcielibyśmy wydać drugą płytę na wiosnę. Mamy pięć gotowych utworów, planujemy dograć kolejnych pięć. Jest pomysł, jest gotowa muzyka, są gotowe teksty. Musimy wejść i to po prostu nagrać – zapowiada Robert Baranowski, wokalista zespołu.

Czego możemy spodziewać się po drugim albumie Mitry? jak brzmi muzyka zespołu w ocenie Dariusza Pieroga? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście Robert Baranowski i Arkadiusz Kasiński (zespół Mitra), Dariusz Pieróg
Playlista
Tagi

Playlista