X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kagyuma: teksty Osieckiej same nam się zaśpiewały

Tym razem Trójkowe studio odwiedził wrocławski zespół Kagyuma. Etniczne, minimalistyczne brzmienie damskiego kwartetu spotkało się z tekstami Agnieszki Osieckiej, czego owocem jest wydany w październiku tego roku album "Okularnice".
Fragment okładki albumu Okularnice kwartetu Kagyuma
Fragment okładki albumu "Okularnice" kwartetu KagyumaFoto: mat. promocyjne
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/11/18 13:30
Prowadzący Tomasz Żąda
Opis 

– Dwa lata temu wygrałyśmy w Trójce konkurs "Pamiętajmy o Osieckiej", a w kolejnym roku dostałyśmy propozycję zagrania podczas festiwalu. Miałyśmy ponadgodzinny materiał z tekstami Osieckiej. Piotr Kruszczyński z Teatru Nowego zaproponował nam nagranie go. W ten sposób powstała płyta – opowiada jedna z wokalistek grupy.

Jak spośród dziesiątek piosenek Agnieszki Osieckiej naszym rozmówczyniom udało się wyselekcjonować te, które finalnie znalazły się na albumie? Kiedy będziemy mogły usłyszeć ten niezwykły kwartet na żywo? Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Goście zespół Kagyuma
Playlista
Tagi
Playlista