MAD in Poland powraca w analogowym wydaniu!

– Kiedy usłyszałam Wasz utwór, poczułam się, jakby do studia wleciały promienie słońca – tak Ola Budka zareagowała na brzmienie grupy MAD In Poland, która już po raz drugi odwiedziła Trójkowe studio.
Od lewej: Tomasz Żąda, Ola Budka i muzycy MAD In Poland
Od lewej: Tomasz Żąda, Ola Budka i muzycy MAD In PolandFoto: Halina Wachowicz/PR
O Audycji
Tytuł Trójka Żąda debiutów 2019/12/30 13:30
Prowadzący Tomasz ŻądaAleksandra Budka 
Opis

MAD in Poland jest jak most łączący Pomorze z Liverpoolem, koktajl brzmień północy Polski z zachodem Wielkiej Brytanii. Obydwa miejsca posiadają bardzo ciekawą, muzyczną historię. Zespół MAD in Poland ma szansę być ich wspólnym rozdziałem.

Wokalista grupy, Craig Coppock, rodowity Brytyjczyk przyjechał do Polski ponad 10 lat temu. Reszta zespołu, gitarzysta Błażej Kucman, basista Piotr Orłowski oraz perkusista Tomasz Boćkowski to pomorscy muzycy grający aktywnie od wielu lat.

Wypadkowa czterech – często bardzo rozbieżnych – wizji ukierunkowała styl muzyczny zespołu. Nie uświadczycie tu zmian metrum czy ciągnących się solówek gitarowych, jest za to prosto, melodyjnie, a przy okazji niezwykle autentycznie.

– Nasze utwory zagraliśmy "na setkę" w sposób analogowy. W lutym znowu wchodzimy do studia, dogramy jeszcze siedem następnych utworów, które znajdą się na albumie – opowiadają Tomaszowi Żądzie muzycy MAD In Poland.

Dlaczego premiera płyty, którą grupa zapowiadała podczas poprzedniej wizyty w "Trójka Żąda debiutów", jednak nie doszła do skutku? Czy brytyjskiemu wokaliście MAD In Poland zdarza się śpiewać po polsku? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

kr/mat. promocyjne

Goście Craig Coppock, Błażej Kucman i Piotr Orłowski (muzycy zespołu MAD In Poland)
Playlista
Tagi

Playlista