Debiutanci i muzyczne powroty

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2021 15:15
Tomasz Żąda w swoim programie prezentuje debiutantów, którzy dopiero zaczynają swoją muzyczną karierę. Jednak w jego programie pojawiają się także doświadczeni artyści, którzy chcą, aby właśnie w Trójce odbyła się premiera ich najnowszego kawałka.
MUCHY
MUCHYFoto: meskiegranie.pl

bartosiewicz edyta Kusiński 1200.jpg
Gitary w cieniu wyjątkowych, kobiecych głosów

Levie, czyli licealista Alan Lewicki, poza nauką, cały czas poświęca muzyce. I właśnie jego utwór "Calm Before The Storm" rozpoczął audycję. – Alan, spróbuj popisać po polsku. Ładnie śpiewasz, ale Twoja muzyka zginie gdzieś wśród propozycji anglojęzycznych, a po polsku mogłaby świetnie zaistnieć – skomentował Tomasz Żąda.

Levie – calm before the storm (Visualiser)/YouTube levieVEVO


Posłuchaj
50:01 2021_05_08 14_07_16_PR3_Trojka_Zada_debiutow.mp3 Tomasz Żąda prezentuje debiutantów i muzyczne nowości (Trójka Żąda debiutów)Infinix8 to duet grający mieszankę industrialu, elektroniki, rocka i synthpopu. Jet jest gitarzystą, poszukiwaczem nowych dźwięków, a Joker wokalistką, która pisze teksty i lubi spoglądać na dziwne historie. Ich najnowszy singiel, "Pył", zapowiada drugą już płytę zespołu. To egzystencjalno-filozoficzne przemyślenia na temat definicji rzeczywistości i miejsca człowieka we wszechświecie. Jest próbą zastanowienia się, czy obiektywna rzeczywistość w ogóle istnieje, skoro każdy człowiek odbiera to, co nas otacza, bazując jedynie na własnych zmysłach.


Lista utworów

 1. LEVIE – Calm Before The Storm
 2. L.A.W. – Popękany globus
 3. INFINX8 – Zakodowani
 4. INFINX8 – Pył
 5. LOTYŃ – Nowy deszcz
 6. MUCHY – Szaroróżowe
 7. IKARUS FEEL – Tokyo
 8. MARTIN LANGE – Kłamiesz
 9. THE HONEYMOONS – W cieniu dębów
 10. THE Q
 11. LUNA – Blind
 12. ROCKER SOUL – Mozaika

Rocker Soul – Mozaika (Official Video)/YouTube Rocker Soul Official

***

Tytuł audycji: Trójka Żąda debiutów
Prowadzi: Tomasz Żąda
Data emisji: 08.05.2021
Godziny emisji: 14.06

pr

Czytaj także

Polska muzyka: duety i nowości

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2021 21:15
Nowa audycja Tomasza Żądy właściwie wszystko zdradza już w tytule: "Polski Express". Może tempo samej muzyki nie zawsze będzie ekspresowe, ale za to zawsze będą to polscy wykonawcy. Na tyle ciekawi, by znaleźli się w tej audycji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyczna młodzież i wspomnienie indierockowej supergrupy

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2021 20:00
Przygotowujący się do wydania nowych albumów Gracjan Kalandyk i sskjegg oraz świętujący 20-lecie legendarnej płyty zespół Lenny Valentino byli głównymi bohaterami tego wydania audycji Tomasza Żądy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chaos, barok i samolot. Najnowsza płyta zespołu Plastic

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2021 15:14
W programie "Trójka Żąda debiutów" nie mogło zabraknąć muzycznych nowości oraz gości, którzy dzielą się ze słuchaczami swoimi najnowszymi dokonaniami. Jednymi z nich byli Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski z zespołu Plastic.
rozwiń zwiń