X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kiedy mężczyzna po 40-tce znowu zostanie tatą

Spokojne, poukładane życie, samodzielne już dzieci i nagle szok, bo ten uporządkowany byt znów przekręci się o 180 stopni za sprawą kolejnego malucha. Czy ojcostwo po 40-tce to łatwa sprawa?
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pixabay.com
O Audycji
Tytuł Projekt Tata 3 22/01/2019 07:24
Prowadzący Krystian Hanke
Opis

Michał jest tatą dwóch synów, którzy dorastają. Wiadomość o kolejnej ciąży żony była szokiem, bo nie dość, że Michał skończył już 40 lat, to nie wiedział, jak na tę informację zareagują starsi synowie. – Wszystko było zaskakujące, pierwsza rozmowa z synami, bo nie wiedzieliśmy, jak oni zareagują. Dla nas wszystkich to był szok, bo mówiąc kolokwialnie, mieliśmy już dzieci bezobsługowe, a za chwilę znowu zacznie się nocne wstawanie, a do tego dwóch synów, którzy dorastają, Inny świat, inne problemy, inaczej to wszystko funkcjonuje u nich – powiedział tata Michał.

Jak starsi synowie pana Michała zareagowali na wieść o kolejnym członku rodziny? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której tata opowiada, jak godzi obowiązki rodzicielskie.

Gość
Playlista
Tagi

Playlista