X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Laboratorium reportażu

Następny odcinek audycji dnia 27.01.2020 o godzinie 00:05 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

Zaprasza Janusz Deblessem.

"Laboratorium Reportażu w Trójce" – pod tym hasłem, raz w miesiącu zapraszamy Państwa, a także autorów prezentowanych prac na dwugodzinne reportażowe spotkanie. Rozmawiamy z reporterami, wykładowcami i staramy się jeszcze dorzucić coś ekstra np. z archiwum.

Laboratorium Reportażu Uniwersytetu Warszawskiego. Ta wyspecjalizowana placówka badawczo-naukowa, wymyślona przez Marka Millera i przez niego prowadzona, kształci studentów – także w zakresie reportażu radiowego. Najlepsze prace radiowe staramy się Państwu przedstawiać, z nadzieją na powiew świeżości, nowe podejście do tematów i do medium. Przy okazji poznają Państwo debiutantów. Często słyszymy pierwsze prace, z ryzykiem usłyszenia pewnych niedoskonałości warsztatowych, nie najlepszej jakości nagrań. Wierzymy, że to pomaga również zrozumieć, jak trudną i pracochłonną formą jest reportaż radiowy, w którym wszystko opowiadamy dźwiękiem i dlaczego właśnie jakość tego dźwięku (nagrania, realizacji, użytej muzyki, archiwaliów) decyduje o przekazie treści.

To się dzieje w nocy z niedzieli na poniedziałek od północy do 2.00 (zwykle w czwarty weekend miesiąca). Do usłyszenia!

Prowadzący