X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Section05

Vlogowskaz

Następny odcinek audycji dnia 22.01.2020 o godzinie 09:50 Zobacz w ramówce
Section07
O audycji

W każdą środę o 9.50 Gabriela Darmetko przedstawia największe internetowe osobowości. Gwiazdy youtuba, snapchata, instargrama, wpływowi blogerzy, osoby dyktujące trendy i influencerzy – kim są? O czym opowiadają swojej widowni? Za co kochają ich miliony odbiorców? O tym wszystkim usłyszycie w Blogowskazie.

Jeśli hasła Blowek, Dealereq, Gimper, mamaginekolog, łapki w górę!, gammerzy, unpacking, instagril czy instaboy nic Ci nie mówią lub wręcz przeciwnie, jesteś fanem internetowych twórców – to program dla Ciebie. Spośród setek tysięcy blogów i kanałów na youtube przedstawione zostaną te najpopularniejsze, ale także te które nie mają jeszcze milionów odsłon, a prezentują ciekawe treści dotyczące różnych dziedzin życia.
 
Zapraszamy w środę o 9.50!

Prowadzący