X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowy budżet Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2019 07:42
Spotkanie unijnych ministrów ds. rozwoju, które odbyło się przedwczoraj w Luksemburgu potwierdziło głębokie różnice zdań pomiędzy państwami Wspólnoty.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Niemal na pewno nie uda się w tym roku wynegocjować budżetu Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Spotkanie unijnych ministrów ds. rozwoju, które odbyło się przedwczoraj w Luksemburgu potwierdziło głębokie różnice zdań pomiędzy państwami Wspólnoty. Kompromisu można spodziewać się  raczej w drugiej połowie przyszłego roku. Powodów różnic zdań jest kilka. Oprócz podziału unijnych krajów na płatników netto, czyli krajów, które więcej wpłacają do budżetu Wspólnoty, niż otrzymują i krajów, które korzystają z unijnego wsparcia dochodzą podziały pomiędzy beneficjentami unijnego wsparcia – inne oczekiwania mają kraje południa, inne kraje Europy Środkowo – Wschodniej. W zaproponowanym w ubiegłym roku przez Komisję Europejska projekcie budżetu część środków została przesunięta na południe Europy kosztem państw Europy Środkowo-Wschodniej.


Tytuł audycji: Euranet Plus – Unia pod lupą
Prowadzi: Beata Płomecka, Marcin Łukawski, Elżbieta Korczyńska, Dariusz Pieróg
Data emisji: 27.06.2019
Godzina emisji: 07:42

Pobierz audycję

pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus