X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szczyt Unii Europejskiej w Rumunii

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2019 18:31
Nieformalny szczyt Unii Europejski ma być początkiem drogi, która doprowadzi do stworzenia unijnej strategii do 2024 roku.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Zakończył się nieformalny szczyt przywódców Unii Europejskiej w Rumunii. Przywódcy debatowali na temat wyzwań i przyszłości Unii Europejskiej. Nieformalny szczyt UE w Sybinie to początek rozmów i dyskusji, które doprowadzą do stworzenia unijnej strategii do 2024 roku. Jak informuje korespondentka Polskiego Radia w Brukseli - Beata Płomecka, każdy z przywódców mógł się wypowiedzieć w sprawie tworzonej strategii. Premier Mateusz Morawiecki mówił m.in. o jednolitym rynku, o tym, że trzeba walczyć z protekcjonalizmem gospodarczym, głównie ze strony Europy Zachodniej. Ponadto w audycji o wiosennych  prognozach gospodarczych oraz o 15 rocznicy wstąpienia  Polski do Unii Europejskiej. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakuba Witkowskiego. Gościem był Mirosław Bieszki, ekonomista,  Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych.

Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.

Tytuł audycji: Euranet Plus – Bardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz, Jakub Witkowski,  Beata Płomecka, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz
Data emisji: 09.05.2019
Godzina emisji: 18:31

Pobierz audycję

Pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus