X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Debata Euranet Plus z udziałem Komisarz UE ds. Handlu, Cecilią Malmström

Ostatnia aktualizacja: 04.07.2019 18:30
Zdaniem Cecili Malmström, Komisarz Unii Europejskiej do spraw Handlu wojna handlowa i handlowa eskalacja między Stanami Zjednoczonymi i Chinami to zła wiadomość dla całego świata.
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: pixabay

Odbyła się debata Euranet Plus z udziałem Cecili Malmström, Komisarz Unii Europejskiej do spraw Handlu. Jak informuje korespondentka Polskiego Radia w Brukseli - Beata Płomecka, podczas debaty  wiele miejsca poświęcono problemom związanym z wojnami handlowymi. Dziennikarz Programu III Polskiego Radia -  Patrycjusz Wyżga zapytał o napięcia handlowe na linii Stany Zjednoczone - Chiny. Zdaniem unijnej komisarz wojna handlowa i handlowa eskalacja między Stanami Zjednoczonymi i Chinami to zła wiadomość dla całego świata. Ma to negatywny wpływ na nasze gospodarki, zwłaszcza  na miejsca pracy i na wzrost gospodarczy. Ponadto w audycji o Ursuli von der Leyen, która ma spore szanse aby zostać 13 przewodniczącą Komisji Europejskiej. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakuba Witkowskiego. Gościem był Paweł Satalecki, ekonomista.


Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.

Tytuł audycji: Euranet Plus – Bardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz,Jakub Witkowski,  Beata Płomecka, Patrycjusz Wyżga, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz
Data emisji: 04.07.2019
Godzina emisji: 18:30

Pobierz audycję

pobierz licencję


Zobacz więcej na temat: Euranet Plus