X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Budżet Unii Europejskiej na lata 2021-2027

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 18:32
Kraje członkowskie Unii Europejskiej, które są  płatnikami netto chcą jeszcze bardziej  ograniczyć propozycje budżetowe Komisji Europejskiej z maja 2018 roku  
Audio
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne Foto: pixbay

Przewodniczący  Rady Europejskiej Charles Michel zaprosił przywódców państw członkowskich do Brukseli na szczyt 20 lutego. Jak informuje korespondentka Polskiego Radia w Brukseli - Beata Płomecka,  Charles Michel  liczy na to, że podczas tego szczytu  uda się doprowadzić do kompromisu w sprawie unijnego budżetu na lata 2021-2027. Jednak biorąc pod uwagę podziały obecne  w Unii Europejskiej,  będzie to bardzo trudne. Kraje członkowskie Unii Europejskie, które są  płatnikami netto chcą jeszcze bardziej  ograniczyć propozycje budżetowe  Komisji Europejskiej z maja 2018 roku. Ponadto w audycji o polsko-francuskich stosunkach gospodarczych. W audycji także przegląd europejskiej prasy gospodarczej opracowany przez Jakuba Witkowskiego. Gościem był Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan.


Zapraszamy do wysłuchani całej audycji.

Tytuł audycji: Euranet Plus – Bardzo wazny problem europejski
Prowadzi: Wiktor Legowicz, Beata Płomecka, Elżbieta Korczyńska-Jordan, Halina Wachowicz, Jakub Witkowski
Data emisji: 06.02.2020
Godzina emisji: 18:32

Pobierz audycję

Pobierz licencjęZobacz więcej na temat: Euranet Plus