X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Głosowanie ws. Brexitu. Europoseł SLD: panuje chaos i niepokój

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2019 18:20
– W sprawie Brexitu panuje wielki chaos i niepokój – mówił w "Pulsie Europy" Bogusław Liberadzki, europoseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jan Olbrycht, europarlamentarzysta Platformy Obywatelskiej, przypomniał natomiast, że wątpliwości co do porozumienia mają zwłaszcza konserwatyści.
Audio
  • Bogusław Liberadzki i Jan Olbrycht o głosowaniu ws. Brexitu (Trójka/Puls Europy)
Protest przed parlamentem w Londynie
Protest przed parlamentem w LondynieFoto: PAP/EPA/ANDY RAIN

Na wtorkowy wieczór zaplanowano kluczowe głosowanie w brytyjskim parlamencie dotyczące Brexitu. O tej sprawie mówili w "Pulsie Europy" europosłowie Bogusław Liberadzki (SLD) oraz Jan Olbrycht (PO).

 Niektórzy są zdania, że to porozumienie nie zostanie zaakceptowane, ale co to oznacza, nie wiadomo. Panuje wielki chaos i niepewność, czego Wielka Brytania nie doświadczała od wielu, wielu lat  stwierdził Bogusław Liberadzki.

Więcej ważnych informacji i komentarzy znaleźć można na stronach audycji "Salon polityczny Trójki""Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce".

Jan Olbrycht przypomniał natomiast, że jeżeli głosujący będą na "tak", to znaczy, że wchodzi w grę porozumienie między Unią Europejską a Zjednoczonym Królestwem. Natomiast, jeżeli będą przeważały głosy na "nie", to możliwe są różne warianty.  Część konserwatystów uważa, że to porozumienie w wielu elementach jest zbyt wiążące z Wielką Brytanią  wyjaśnił Jan Olbrycht. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji. 

***

Tytuł audycji: Euranet Plus – Puls Europy
Prowadzi: Beata Michniewicz
Goście: Bogusław Liberadzki (europoseł SLD), Jan Olbrycht (europoseł PO)
Data emisji: 15.01.2019 
Godzina emisji: 17.45

kad/mk

Czytaj także

Jerzy Kwieciński: Polska jest gotowa zwiększyć składkę do Unii Europejskiej

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2018 09:45
– Wyjście Wielkiej Brytanii ma parę bardzo poważnych aspektów dla całej UE, ale również w szczególności dla Polski – powiedział w "Salonie politycznym Trójki" minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński o Brexicie i zmianach w unijnym budżecie. 
rozwiń zwiń