Muzyka? To proste!

Ostatnia aktualizacja: 10.09.2017 14:23
Muzyka to ważny element życia niejednej osoby. Towarzyszy nam na co dzień, w telewizji, reklamach, sklepach i, oczywiście, w radiu. Słuchamy jej, ale czy wiemy co słyszymy?
Audio
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Rawpixel.com/shutterstock.com

W nowej, niedzielnej audycji "Słownik muzyczny", prowadzący i goście będą odkrywać przed słuchaczami tajemniczy świat teorii muzyki.

– Wszystko to bardzo proste, bo muzyki słuchamy wszyscy. Jednak pod tą pyszną, melodyjną skorupką jest to, co najsmaczniejsze – mówi prowadzący, Hirek Wrona. Czym jest melodia? Gdzie można znaleźć repryzę? Oto pytania, na które odpowiadali goście, wokalistka Anna Szarmach oraz producent Wojciech Olszak.

Wszystkich, którzy chcieliby lepiej lub całkowicie na nowo zrozumieć swoje ulubione utwory, zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Słownik muzyczny
Prowadzący: Hirek Wrona
Goście: Ania Szarmach (piosenkarka), Wojciech Olszak (producent muzyczny)
Data emisji: 10.09.2017
Godzina emisji: 13.07

ml/ab

Czytaj także

Ten Typ Mes o żywym hip-hopie

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2016 23:07
rozwiń zwiń

Czytaj także

Hirek Wrona zaprosił na "Polski bit"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2017 12:00
W poniedziałek wieczorową porą na antenie Trójki pojawiła się nowa audycja - "Polski bit", którą prowadzi doskonale Państwu znany Hirek Wrona.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Fantastic Negrito o swojej muzycznej drodze

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2017 12:00
Jak przyznał artysta, szczególny wpływ na jego twórczość wywarli m.in. Robert Johnson, Skip James i Charlie Patton. - To geniusze czarnej muzyki korzeni, którzy zainspirowali mnie do urzeczywistnienia projektu Fantastic Negrito - mówił w "LP Trójce" Xavier Amin Dphrepaulezz.
rozwiń zwiń