X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

W drodze na Audioriver

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2018 09:33
Już dziś wieczorem w Płocku rozpocznie się  największy festiwal z muzyką elektroniczną organizowany w Polsce. Szósty raz z rzędu jeszcze przed rozpoczęciem sprzedano wszystkie karnety.
Michał Margański
Michał Margański Foto: Paweł Waga

W zeszłym roku w ciągu jednego dnia w imprezie uczestniczyło około 30 tys. osób, w tym może być podobnie. Festiwal organizowany jest pod patronatem medialnym Trójki.

Wczesnym popołudniem do Płocka jadą fani muzyki elektronicznej. Dziś umilamy im czas. Wszystko za sprawą mixtape'u Michała Margańskiego. Kilkudziesięciominutowa muzyczna opowieść brzmieć może w trakcie Państwa podróży. Warto przygotować słuch i nastroić umysł przed rozpoczynającym się świętem muzyki elektronicznej. Zaczynamy kilka minut po godz. 15.00 i zapraszamy w imieniu autora audycji Michała Margańskiego. On również właśnie w tej chwili zmierza do Płocka.

***

Na audycję "AnagrammarganA" zapraszam w piątek (27.07) o godz. 15.05.

Michał Margański