X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Miles lives

Muzyka Mistrza znowu pojawia się w publicznej przestrzeni. Wszystko za sprawą przygotowywanej na 21 dzień lutego kompilacji zawierającej muzykę z filmu "Birth of the Cool".
Okładka płyty Milestones
Okładka płyty "Milestones"Foto: Michał Margański
O Audycji

Tytuł AnagrammarganA 2020/01/17 15:00
Prowadzący Michał Margański
Opis

Na płycie znajdą się także utwory zainspirowane filmem Stanleya Nelsona. Fani twórczości Mistrza dopatrzyli się także kompozycji "Hail To The Real Chief" – utworu-hybrydy powstałej w XXI wieku.

Na zdjęciu japońska wersja albumu "Milestones" opublikowanego pierwotnie w 1958 roku. Drugą stronę tego wydawnictwa otwiera tytułowe nagranie, które stało się wizytówką filmu "Miles Davis: Birth of the Cool". Film Stanleya Nelsona powalczy już niebawem o nagrodę Grammy, a w ręce melomanów trafi płyta z legendarnymi kompozycjami mistrza jak i jego współpracownikami.

Playlista
Tagi
Playlista