X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Muzyka stylistycznych przecięć

Ostatnia aktualizacja: 14.02.2020 16:00
W ostatniej odsłonie Michała Margańskiego posłuchaliśmy jazzu i elektroniki, by wprowadzić w dobry nastrój na zbliżający się weekend.
Audio
  • Jazz, elektronika i Skalpel przed zbliżającym sie weekendem (Anagrammargana/Trójka)
Skalpel
SkalpelFoto: Bartosz Hołoszkiewicz

Oczywiście w audycji, jak zawsze, pojawiło wiele ciekawostek dotyczących prezentowanych nagrań. Zaprosiliśmy też na wspólny set didżejski Hirka Wrony i Michała Margańskiego, który odbędzie się w ramach Festiwalu "Trójka Górom".

Ponadto mogliśmy wysłuchać fragmentu rozmowy z duetem Skalpel. Igor Pudło i Marcin Cichy opowiedzieli o swoim najnowszym albumie "Highlight" (premiera w marcu!) oraz występie na Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach. 

– Będzie to przede wszystkim nasza nowa odsłona. Po trasie bigbandowej, kiedy to urośliśmy do dużego składu, redukujemy go do składu pięcioosobowego. Chcemy przede wszystkim pokazać materiał z nowej płyty, no i kilka klasyków w nowych wersjach – zapowiadają muzycy.

"Highlight" Skalpel  Foto: mat. promocyjne "Highlight" Skalpel Foto: mat. promocyjne

***

Tytuł audycji: AnagrammarganA
Prowadzi: 
Michał Margański
Goście: Marcin Cichy i Igor Pudło (Skalpel), Hirek Wrona (dziennikarz radiowej Trójki)
Data emisji: 14.02.2020
Godzina emisji: 15.07


kr/mat. promocyjne

Czytaj także

Underworld gwiazdą Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2019 15:30
Twórcy hymnu pokolenia lat 90., zadziorna wokalistka porównywana do PJ Harvey, sprawcy fuzji paryskich klubów z arabską kulturą, ceniony eksperymentalny producent, a także reprezentanci nowej fali jazzu i znakomita didżejka electro – oto pierwsi artyści 15. edycji festiwalu. Drugi weekend czerwca 2020 roku zapowiada się wyjątkowo!
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Dla dorosłych i dla dzieci Kleksa czyta Program Trzeci"

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2019 15:09
Z okazji Mikołajek w piątek 6 grudnia Piotr Fronczewski – znakomity aktor teatralny, filmowy i telewizyjny – czytał w radiowej Trójce fragmenty "Akademii Pana Kleksa". Tego dnia nie zabrakło również rozmowy z Andrzejem Korzyńskim – autorem muzyki do filmów zrealizowanych na podstawie prozy Jana Brzechwy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miles lives

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2020 16:00
Muzyka Mistrza znowu pojawia się w publicznej przestrzeni. Wszystko za sprawą przygotowywanej na 21 dzień lutego kompilacji zawierającej muzykę z filmu "Birth of the Cool".
rozwiń zwiń