X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jazzowa płyta roku: Michał Wróblewski "Jazz i orkiestra"

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2013 16:21
- Nie robię rankingu ani zestawień, nie patrzę na sprzedaż. Przypomniałem sobie, jaka polska płyta najdłużej i najczęściej tkwiła w moim odtwarzaczu. Doszedłem do wniosku, że jest nią "Jazz i orkiestra" Michała Wróblewskiego. To moja płyta roku - tak mówił w audycji "Kwadrans Jazzu" Michał Margański.
Audio
  • Jazzowa płyta roku: Michał Wróblewski "Jazz i orkiestra" (W tonacji Trójki)
Michał Wróblewski
Michał Wróblewski Foto: oficjalna strona artysty

"Jazz i Orkiestra" - to godzinna kompozycja na trio jazzowe i orkiestrę symfoniczną. Utwór łączy stylistycznie najnowsze nurty muzyki symfonicznej z tradycyjną koncepcją tria jazzowego.

Michał Wróblewski to urodzony w 1983 roku w Gorzowie Wielkopolskim pianista jazzowy i kompozytor. Absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach z kilkoma swoimi projektami występował już na wielu festiwalach jazzowych, m.in.: Festiwal Jazz Juniors w Krakowie, Festiwal Jazz nad Odrą we Wrocławiu, Pomorska Jesień Jazzowa, Jazz Forum Festival Ci, na których liczymy, Jazz na Guido, Nottingham International Jazz, Festiwal Ars Cameralis.

Na "Kwadrans Jazzu" zapraszamy w każdy piątek o godz. 15.45. Audycja przygotowywana jest wspólnie z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

(mp)

Zobacz więcej na temat: Jazz MUZYKA

Czytaj także

Monika Borzym: jestem od śpiewania piosenek

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2013 21:09
- Mocno odcinam się od rzeczy, które mnie nie interesują. Nie oglądam telewizji, czytam bardzo mało prasy, nie wchodzę na żadne strony z newsami, bo zbyt łatwo się denerwuję - opowiadała w "Liście osobistej".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zbigniew Namysłowski - legenda polskiego jazzu

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2013 10:00
Zbigniew Namysłowski to obok Krzystofa Komedy i Tomasza Stańki najwybitniejszy i najbardziej znaczący muzyk w historii polskiego jazzu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Novi sing Chopin". Chopinowska płyta świąteczna

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 17:15
- Ta płyta niejednokrotnie brzmiała u mnie w domu w czasie wieczerzy wigilijnej. To nie są kolędy, a zespół wpisuje się w historię polskiego jazzu. Tak o płycie "Novi sing Chopin" mówi Michał Margański w audycji "Kwadrans jazzu".
rozwiń zwiń