Artur Rojek o nowościach OFF Festivalu

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2016 19:45
- Nowością jest scena Electronic Beats. W poprzednich latach elektronika bywała na OFF Festivalu, ale była porozrzucana po różnych scenach - mówi dyrektor artystyczny katowickiej imprezy Artur Rojek.
Audio
  • Artur Rojek o nowościach OFF Festivalu (W tonacji Trójki)
Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2006 roku
Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2006 rokuFoto: PAP/Stach Leszczyński

Gospodarz OFF Festivalu opowiada w audycji o specyfice imprezy i cieszy się z tego, jacy fani muzyki przyjeżdżają co roku do Katowic - To bardzo specyficzna i piękna grupa ludzi, która przyjeżdża po to, by odkryć jakichś wykonawców - przyznaje gość Jacka Hawryluka.

OFF Festival na antenie Trójki >>>

Na jakie koncerty Off Festivalu czeka Artur Rojek? Kogo bardzo chciał zaprosić do Katowic, ale się nie udało? Jak zapowiadany zespół The Kills wyjaśnił fakt, że nie zagra podczas festiwalu? Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Arturem Rojkiem.

***
Tytuł audycji: W tonacji Trójki
Prowadzący: Jacek Hawryluk
Gość:
Artur Rojek
Data emisji: 5.08.2016
Godzina emisji: 15.07

fbi/pg

Czytaj także

OFF Festival: Ekscentrycy i ich eksperymenty

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2016 19:25
Zamykamy muzyczny program festiwalu tuzinem nietuzinkowych artystów - przed państwem William Basinski, The Master Musicians Of Jajouka, Komety grają Partię, Księżyc, Adam Gołębiewski, The Feral Trees, Żółte Kalendarze, JAAA!, Lotto, Lauda, Heroiny i Jesień.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Rojek o szczegółach Off Festival 2016

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2016 13:27
Na czterech scenach tradycyjnie spotkają się przedstawiciele wszystkich odmian muzyki alternatywnej, by przez trzy doby celebrować wolność i sztukę.
rozwiń zwiń