Daria Zawiałow: ciągle nucę sobie coś pod nosem

Ostatnia aktualizacja: 17.07.2017 19:50
- Gramy trochę koncertów, przygotowujemy się do jesiennej trasy, w dalszym ciągu skupiamy się na tym, żeby nasz materiał brzmiał świeżo - mówi Daria Zawiałow.
Audio
  • Daria Zawiałow: ciągle nucę sobie coś pod nosem (W tonacji Trójki)
Daria Zawiałow i Piotr Stelmach
Daria Zawiałow i Piotr StelmachFoto: Ola Baszun

W czerwcu 2016 roku ukazał się debiutancki singiel wokalistki - "Malinowy chruśniak". Utworem tym wyśpiewała sobie "Karolinkę", czyli Nagrodę im. Anny Jantar na 53. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Piosenka przez 11 tygodni utrzymywała się na Liście Przebojów Trójki. We wrześniu światło dzienne ujrzał drugi singiel - "Kundel bury", a w marcu tego roku - cały album pt. "A kysz!".

W Trójce Daria Zawiałow tłumaczyła, dlaczego jest "głodna grania". Wspominała swoje występy na Męskim Graniu we Wrocławiu i Poznaniu, mówiła też, za co ceni współpracę z Miuoshem. Odpowiedziała również na pytanie, czy woli kamerlane koncerty, czy duże imprezy. Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: W tonacji Trójki
Prowadzący: Piotr Stelmach
Gość: Daria Zawiałow
Data emisji: 17.07.2017
Godzina emisji: 14.17

mk

Czytaj także

Męskie Granie 2017 - twórczy ferment i stylistyczny miks

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2017 13:20
Startuje 8. edycja Męskiego Grania. W przeddzień rozpoczęcia imprezy w audycji "Offensywa" Monika Brodka i Piotr Rogucki uchylają rąbka tajemnicy i mówią naszym słuchaczom, jakie niespodzianki przygotowali dla fanów dobrej muzyki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Męskie Granie 2017. "Offensywnie" z Wrocławia

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2017 23:08
Dzień przed wrocławskim koncertem Męskiego Grania we Wrocławiu gośćmi Piotra Stelmacha w wyjazdowym studiu Trójki byli m.in. Natalia Zamilska, A_Gim, Organek i muzycy jego zespołu.  
rozwiń zwiń