X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

 Kuba Więcek: nie chcę słuchać muzyki pasywnie

W rozmowie z Piotrem Metzem młody saksofonista mówi, w jakich okolicznościach i z jakich nośników najchętniej słucha muzyki. Opowiada także, nad czym obecnie pracuje (z kilkoma zespołami i projektami równocześnie!), zdradza też, że wkrótce – na razie na własne potrzeby – zamierza nagrać płytę, na której... zaśpiewa.
Kuba Więcek
Kuba WięcekFoto: Piotr Metz
O Audycji

Tytuł W tonacji Trójki 17 listopada 17.11.2017 14:09
Opis

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy z Kubą Więckiem, nagrodzonym niedawno Matuszem Trójki w kategorii MUZYKA JAZZOWA – DEBIUT za wyjątkowy kunszt kompozytorski i talent wykonawczy, który artysta objawił w pełni na płycie "Another Raindrop". Wkrótce będzie można go usłyszeć na "gościnnych występach" w studiu im. Agnieszki Osieckiej. Szczegóły w dołączonym nagraniu audycji.

Playlista
Tagi
Playlista