Męskie Granie w Żywcu. Anita Lipnicka i Marcin Dorociński o koncercie

Za nami kolejna edycja trasy Męskie Granie. Finałowy koncert odbył się 25 sierpnia w Żywcu, na scenie pojawili się m.in. EABS, Daria Zawiałow, Nosowska, Krzysztof Zalewski, Anita Lipnicka i Marcin Dorociński. 
Wielki finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu. Od lewej: Kortez, Marcin Dorociński, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski (z tyłu)
Wielki finał trasy Męskie Granie 2018 w Żywcu. Od lewej: Kortez, Marcin Dorociński, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski (z tyłu)Foto: D. Kramski
O Audycji

Tytuł W tonacji Trójki 2018/08/27 14:00
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis  

Jak przyznała Anita Lipnicka w rozmowie z Piotrem Stelmachem, bardzo była stremowana przed swoim pierwszym występem w ramach trasy Męskie Granie. – Objawiło się to bardzo szybciutko. Zapomniałam już drugą linijkę piosenki. Mieliśmy też mały problem techniczny z intrem piosenki, była chwila zawahania, ale potem szybko znalazłam się na miejscu – wspomina wokalistka. 

Męskie Granie 2018. Serwis specjalny >>>

Stres nie ominął też Marcina Dorocińskiego, dla którego występ na Męskim Graniu w Żywcu był już kolejnym w tym roku. – Byłem bardzo spięty, zdenerwowany i przejęty. To było kolejne niezwykłe wydarzenie w moim życiu. Stanąć na dużej scenie przed ogromnym tłumem ludzi z muzykami, których lubię, szanuję i cenię. Jest to też spełnienie marzenia – przyznaje aktor.

Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której artyści opowiadają o przełamywaniu tremy, różnicach między publicznością w teatrze i na koncercie, a także... kolejnej edycji Męskiego Grania.

gs/bch

Goście Anita LipnickaMarcin Dorociński
Playlista
Tagi
Playlista
  • James - Just Like Fred Astaire
  • Lipnicka Anita, - Halfway Through
  • Skubas, - Diabeł
  • Bass Astral x Igo, - Telephone
  • Janerka Lech - Karma Kram
  • Kim Nowak, - Lodowiec gigant