X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Anna Maria Jopek: słucham muzyki na różnych poziomach

Artystka była gościem audycji prowadzonej przez Piotra Metza z Audio Video Show na stadionie PGE Narodowym.
Anna Maria Jopek
Anna Maria Jopek Foto: Robert Wolański /materiały prom.
O Audycji

Tytuł W tonacji Trójki 16 listopada 16.11.2018 14:10
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Najnowsza płyta Anny Marii Jopek "Ulotne" została nagrana we współpracy z Branfordem Marsalisem. Jak wokalistka wspomina swoją współpracę z Amerykaninem? – Postanowiłam wybrać się na koncert Branforda, bo zanikł on komunikacyjnie na dwa lata. Mieliśmy nagraną pierwsza sesję do płyty "Ulotne" i nie wiedziałam co mam z nią zrobić. Koledzy dopytywali mnie "gdzie nagrania?". Ja w tym czasie dopytywałam Marsalisa, który nie odpowiadał. Wtem pojawia się on sam w Warszawie. Myślę: "usiądę sobie w drugim rzędzie jak wyrzut sumienia i będę na niego wymownie spoglądać". Po występie powiedział mi: "nie muszę tego słuchać, zagram co tylko zechcesz". Twierdził, że mi już to powiedział, ale dla mnie nie było to do końca przekonywujące. Na szczęście, udało się załatwić wszystko przez menagement i zrealizowaliśmy ten album – wspomina wokalistka.

Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

Gość Anna Maria Jopek
Playlista
Tagi
Playlista