X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jakub Gierszał: to moje pierwsze muzyczne doświadczenie przed tak wielką publicznością 

W tym wydaniu audycji Piotr Stelmach wraz ze swoimi gośćmi podsumował warszawski przystanek Męskiego Grania i zaczął przygotowywać słuchaczy na wielki finał tegorocznej trasy, który jak co roku odbędzie się w Żywcu. 
Jakub Gierszał podczas Męskiego Grania w Krakowie
Jakub Gierszał podczas Męskiego Grania w Krakowie Foto: Damian Kramski
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 19 sierpnia 19.08.2019 14:08
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis

– Brałem lekcje śpiewu, ponieważ chciałem poczuć się pewnie. Wielkich umiejętności wokalnych ten utwór ode mnie nie wymagał, jednak dla własnego, dobrego samopoczucia wolałem się przygotować. To moje pierwsze doświadczenie ze śpiewaniem przed tak wielką publicznością – wspominał przygotowania do swojego występu na Męskim Graniu Jakub Gierszał. 

– Im dalej w las, tym mam większy apetyt, aby przekraczać własne granice i jeszcze bardziej iść w kreację nierzeczywistego świata, który dzieje się na scenie – mówił z kolei Ralph Kaminski.

– Dbam o to, żeby wszyscy mieli poczucie, że robimy to wszystko z przyjemności i dla przyjemności. Liczę, że za kilka lat wszyscy powiemy "ale było super!" – podkreślił Marcin Macuk, autor muzyki do tegorocznego hymnu Męskiego Grania. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji. 

Goście Jakub Gierszał, Marcin Macuk, Ralph Kaminski
Playlista
Tagi


Playlista