X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beth Hart tuż przed koncertem w Trójkowym studiu!

– Jeżeli reinkarnacja istnieje, być może kiedyś żyłam jako ktoś inny w Polsce. Zaczęłam tu przyjeżdżać dopiero kilka lat temu, ale kiedy tu jestem, wszystko wydaje mi się znajome – wyznaje amerykańska wokalistka bluesowa Beth Hart na moment przed swoim kolejnym występem w naszym kraju.
Beth Hart
Beth HartFoto: Mona Nordoy
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 04.10.2019 14:09
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Beth Hart, amerykańska wokalistka bluesowa, która lipcu zagrała znakomity koncert w ramach Ladies' Jazz Festival w Gdyni, powraca na sesję nagraniową w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej! Przed występem spotkała się z Piotrem Metzem, który zapytał ją m.in. o wyjątkowo osobisty wydźwięk jej utworów.

– To mój sposób na odnowienie kontaktu z Bogiem i próba uzyskania odpowiedzi. Piszę, nagrywam i śpiewam właśnie po to, żeby pomóc odnaleźć się w świecie, w którym zabrakło mi wielu bliskich mi osób. Tych, którzy bardziej żyli sercem niż rozumem – mówiła artystka.

Jak Beth Hart definiuje sukces? Dlaczego lekarz przestrzegał ją przed karierą muzyczną? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście
Playlista
Tagi

Playlista