Beth Hart tuż przed koncertem w Trójkowym studiu!

– Jeżeli reinkarnacja istnieje, być może kiedyś żyłam jako ktoś inny w Polsce. Zaczęłam tu przyjeżdżać dopiero kilka lat temu, ale kiedy tu jestem, wszystko wydaje mi się znajome – wyznaje amerykańska wokalistka bluesowa Beth Hart na moment przed swoim kolejnym występem w naszym kraju.
Beth Hart
Beth HartFoto: Mona Nordoy
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 04.10.2019 14:09
Prowadzący Piotr Metz
Opis

Beth Hart, amerykańska wokalistka bluesowa, która lipcu zagrała znakomity koncert w ramach Ladies' Jazz Festival w Gdyni, powraca na sesję nagraniową w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. A. Osieckiej! Przed występem spotkała się z Piotrem Metzem, który zapytał ją m.in. o wyjątkowo osobisty wydźwięk jej utworów.

– To mój sposób na odnowienie kontaktu z Bogiem i próba uzyskania odpowiedzi. Piszę, nagrywam i śpiewam właśnie po to, żeby pomóc odnaleźć się w świecie, w którym zabrakło mi wielu bliskich mi osób. Tych, którzy bardziej żyli sercem niż rozumem – mówiła artystka.

Jak Beth Hart definiuje sukces? Dlaczego lekarz przestrzegał ją przed karierą muzyczną? Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji.

Goście
Playlista
Tagi

Playlista