Sosnowski przed premierą nowej płyty i koncertem w Trójce!

– Jesteśmy ogromnie ciekawi jak to zostanie odebrane. Sama baza jest podobna, natomiast muzyka na pierwszy rzut ucha może  wydawać się trochę inna od tego, co pojawiło się na pierwszej płycie – mówił Sosnowski kilka dni przed premierą drugiego albumu, który ukaże się 28 lutego oraz koncertem na Trójkowej scenie.
Stelmach i Sosnowski w Trójce
Stelmach i Sosnowski w TrójceFoto: Polskie Radio
O Audycji
Tytuł W tonacji Trójki 24.02.2020 14:07
Prowadzący Piotr Stelmach
Opis

"Tylko się nie denerwuj" to nowe, bardziej energetyczne i jeszcze barwniejsze oblicze Sosnowskiego. Po nominowanej do Fryderyka płycie "The Hand Lugagge Studio", dzięki której dał się poznać jako charyzmatyczny one man band, artysta wraca w towarzystwie zespołu z 12 piosenkami po polsku. Na albumie słychać nie tylko stylowe gitary, do których jesteśmy już przyzwyczajeni, ale także np. instrumenty dęte, rozbudowany bas, rockową perkusję czy rhythm and bluesowe brzmienia Hammonda. Album promuje singiel, zatytułowany "Dalej", który na pewno usłyszymy na żywo podczas występu w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w niedzielę 1 marca.

Sosnowski "Tylko sie nie denerwuj"  Foto: mat. prasowe Sosnowski "Tylko sie nie denerwuj" Foto: mat. prasowe

– Na koncertach zawsze coś się dzieje. To oczywiście zależy od specyfiki samego występu. Jeżeli to jest sytuacja klubowa, bardziej intymna, często zdarza się wchodzić w rozmowy, dywagacje z publicznością. Jeżeli to są większe sceny, ta energia jest przekazywana w stronę publiczności w zupełnie inny sposób – mówił artysta w rozmowie z Piotrem Stelmachem.


mat. prasowe/kr

Gość Sosnowski (gitarzysta, wokalista, kompozytor)
Playlista
Tagi

Playlista