Warsaw Summer Jazz Days​ – festiwal, który kombinuje

Ostatnia aktualizacja: 25.06.2020 16:00
– Intencją festiwalu jest pomoc muzykom, bo nadszedł ciężki czas. Staramy się pokazać, że festiwal ma siłę i żyje – mówił w Trójce Mariusz Adamiak, dyrektor festiwalu Warsaw Summer Jazz Days​. Z jego zapowiedzi wynika, że wydarzenie nie tylko się odbędzie, ale jego organizatorzy nieźle się nakombinowali, by była to jedna z najbarwniejszych edycji w historii.
Audio
Mariusz Adamiak
Mariusz Adamiak Foto: PAP/Jacek Turczyk
Tytuł W tonacji Trójki 2020/06/25 15:00
Prowadzący Metz Piotr
Goście Mariusz Adamiak
Playlista
Tagi

Czytaj także

Muzyczna strefa komfortu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 16:00
Środowe popołudnie spędziliśmy w towarzystwie artystów, którzy pop odmieniają przez wszystkie przypadki. Idąc śladami tak ikonicznych osobowości jak Prince czy David Bowie, pokolenie młodych muzyków chętnie eksperymentuje z tradycyjnymi formami piosenki. Przekonaliśmy się o tym dzięki Perfume Genius, Charli XCX czy Lidio Pimienta. Audycję rozpoczęliśmy od albumu, który trzy dni temu obchodził dziesięciolecie wydania. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowości od Duffy i Johna Legenda

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2020 15:06
Niesamowite głosy Duffy i Johna Legenda zdominowały Trójkową antenę we wtorkowe popołudnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Muzyka poszerzająca strefę komfortu

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2020 16:00
Ala|Zastary, Groove Armada i Shamira, ale także Aaliyah, Róisín  Murphy czy Tyler the Creator. Przedpremierowo najnowszy singiel białostockiej artystki występującej jako Feral Atom. To wszystko i więcej pojawiło się w środowe popołudnie w Trójce.
rozwiń zwiń