X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Czy przed wakacyjnym wyjazdem powinniśmy z progeniturą porozmawiać o seksie?

Wakacje to wolność i zabawa. Odejście od rutyny, samokontroli oraz, w przypadku dzieci i młodzieży, permanentnej kontroli rodziców czy opiekunów. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Alicia G. Monedero/shutterstock.com
O Audycji
Tytuł Południk 2018/08/09 12:00
Prowadzący Michał Olszański
Opis

Trochę o to chodzi, ale trzeba pamiętać, jak zresztą zawsze, żeby z tą wolnością nie przesadzić. Bo są takie dziedziny życia, w których nadmiar wolności może być szkodliwy. Na przykład w sferze seksu. Z dala od domu, w towarzystwie, młodzi ludzie podejmują współżycie, a potem muszą borykać się z konsekwencjami. Czasem całe życie. Dlatego wydaje nam się zasadnym pytanie – czy przed wakacyjnym wyjazdem powinniśmy z progeniturą porozmawiać o seksie?

Goście Antonina Lewandowska (edukatorka Grupy Ponton), Beata Mirskiej-Piworowicz (prezes zarządu Stowarzyszenia Damy Radę), Aleksandra Robacha (seksuolożka), dr Anita Kucharska-Dziedzic (Stowarzyszenie BABA z Zielonej Góry)
Playlista
Tagi

Oto wyniki sondy przeprowadzonej w trakcie audycji:


Playlista
  • Kult, - Gdy nie ma dzieci
  • VILLAGE PEOPLE - YMCA
  • Jones Howard - What Is Love?
  • Brodka, - Horses