Dokąd Tomasz Żąda jedzie na wakacje?

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2018 17:00
– Na razie nigdzie nie jadę, ponieważ są… wakacje – przyznał dziennikarz muzyczny Trójki w pierwszej audycji nowego cyklu "Ja tam jadę". Jak się okazało, nie oznacza to jednak, że nie ma urlopowych planów.
Audio
  • Gdzie najchętniej odpoczywa Tomasz Żąda? (Ja tam jadę/Trójka)
 To jest kraj nieprzewidywalny. Tam za każdym razem jest inaczej  przyznaje Tomasz Żąda, mówiąc o tym, dlaczego wciąż wraca na Kubę.
– To jest kraj nieprzewidywalny. Tam za każdym razem jest inaczej – przyznaje Tomasz Żąda, mówiąc o tym, dlaczego wciąż wraca na Kubę.Foto: Julian Peters Photography/shutterstock.com

Jaki będzie wakacyjny cel podróży Tomasz Żądy? – Prawdopodobnie Kuba. Nie byłem tam już dwa lata. W sumie byłem tylko… dziesięć razy. Stęskniliśmy się za naszymi przyjaciółmi – przyznaje. 

Dlaczego na Kubę rozmówca Ewy Lipowicz lata przez… Toronto? I dlaczego nie zdecydował się na zakup żółtego sera, kiedy ten pojawił się w sklepie na kubańskiej prowincji?

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania.

***

Tytuł audycji: Ja tam jadę
Autor: Ewa Lipowicz
Gość: Tomasz Żąda 
Data emisji: 2.07.2018
Godzina emisji: 8.47

gs/ac

Czytaj także

Moc dobrej muzyki oraz Długosz, Młynarski i Kodymowski w letniej ramówce radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2018 14:11
Nowe autorskie audycje Leszka Długosza, Jana Młynarskiego i Jędrzeja Kodymowskiego, relacje z festiwali, zapowiedzi kulturalne oraz spektakle teatralne – oto najważniejsze pozycje w nowej, letniej ramówce radiowej Trójki, która startuje już w poniedziałek 2 lipca. Pojawią się w niej również akcenty związane z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości – posłużą temu m.in. cztery debaty, które odbędą się w miejsce sobotniego, politycznego "Śniadania w Trójce".
rozwiń zwiń