X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wakacyjny grafik Piotra Metza

Małomówny, niewylewny, choć zdecydowanie sympatyczny. Dużo może, jeszcze więcej wie. Mieszka w ptaszarni z prawdziwym Witkacym. Na pewno znał wszystkich Beatelsów osobiście.
Dolina Charlotty
Dolina CharlottyFoto: www.dolinacharlotty.pl
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2018/08/29 08:40
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

– Mam wakacje, ale dość specyficzne, bo nie traktuję ich w kategoriach regularnego urlopu – wyjazdów gdzieś, gdzie się nic nie robi. Dzielę je na krótkie odcinki, zwykle weekendowe, choć niekoniecznie. Na przykład weekend w Dolinie Charlotty połączony ze słuchaniem Briana Ferry'ego był dla mnie wakacjami. Dolina Trzech Stawów, Nikiszowiec, Jarocin, Nowy Jork. Jak te wszystkie odcinki połączy, to jakieś przyzwoite trzy tygodnie da się uzbierać – opowiada Piotr Metz.

Do jakich wakacyjnych wspomnień najchętniej wraca kierownik redakcji muzycznej Trójki? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

Gość Piotr Metz
Playlista
Tagi
Playlista