X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Uporządkowane wakacje prof. Katarzyny Kłosińskiej

Chociaż niestrudzenie tropi nasze i Państwa błędy, nie jest okrutna i cierpliwie tłumaczy, że "włączać" i "wziąć", a nie inaczej. Formy poprawne zna, ale nie jest kostycznym profesorem, który umrze, a nowego do siebie nie dopuści.
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Aleksei Potov
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/07/01 08:40
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

– Lubię zwiedzać wszystko, co jest do zobaczenia w danym miejscu. Lubię też chodzić. Co roku, gdy jestem nad morzem, nigdy nie zdarzyło mi się iść na plażę po to, żeby leżeć. Raz zdarzyło mi się poleżeć na hamaku w kawiarni. Urządzam sobie za to wielokilometrowe wycieczki wzdłuż brzegu. Odpręża mnie to i pozwala pomyśleć o czymś miłym, lub nie myśleć zupełnie o niczym – opowiada prof. Katarzyna Kłosińska.

Co sprawia, że prof. Kłosińska raz w roku w wakacje… traci głos? Czy nawet w trakcie uporządkowanego urlopu można spotkać… certyfikowanego księcia? Zapraszamy do słuchania dołączonej audycji.

Gość Katarzyna Kłosińska
Playlista
Tagi

Playlista