X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdzie odpoczywa głowa Krzysztofa Zyblewskiego?

W tym wydaniu audycji o ulubionych miejscach na mapie rozmawiamy z Trójkowym "spokojnym nerwusem", człowiekiem kulturalnym i delikatnym. Mowa o naszym serwisancie – Krzysztofie Zyblewskim.
Zatoka Pucka
Zatoka PuckaFoto: Shutterstock.com/Artur Bogacki
O Audycji
Tytuł Ja tam jadę 2019/07/08 08:48
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

– Co roku jeżdżę nad polskie morze, na Pomorze, na Półwysep Helski. Pogoda jest zmienna, czasem bywają bardzo upalne tygodnie. W zasadzie to jest kwestia plaż, które są, na pewnych odcinkach dla wtajemniczonych, puste. Trzeba tylko pochodzić albo dojechać rowerem. Woda, biały piasek, wydmy, zieleń, zero ludzi - wtedy głowa odpoczywa – opowiada Krzysztof Zyblewski.

Ile kilometrów naszemu rozmówcy udaje się pokonać na rowerze? Jakie trasy poleca? O tym dowiedzą się Państwo, słuchając dołączonej audycji. 

Gość Krzysztof Zyblewski
Playlista
Tagi

Playlista