X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filip Jaślar: na wakacjach ćwiczę z przyjemnością

– Kiedyś podczas wakacji przez dwa tygodnie nie dotykałem instrumentu – wspomina skrzypek Grupy MoCarta i prowadzący Trójkowych "Urywków z kalendarza", Filip Jaślar. – Ale potem powrót do formy jest bolesny – stwierdza. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Andrey Yurlov
O Audycji

Tytuł Ja tam jadę 2019/07/22 08:50
Prowadzący Ewa Lipowicz
Opis

Co nasz bohater robi w czasie wakacji, kiedy akurat nie gra na skrzypcach? – Jeżeli jest słońce, ide poleżeć na plaży, a jeżeli jest słońce, ale również wiatr, idę nad zatokę, biorę deskę surfingową, zakładam żagiel i pływam w ślizgu – odpowiada Filip Jaślar.

Jaki cel postawił sobie muzyk jeżeli chodzi o wyczyny w windsurfingu? Jak udało mu się wyjść cało z konfrontacji z motorówką? 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonej audycji.

Gość Filip Jaślar
Playlista
Tagi

Playlista