"Whole World Is Watching" na żywo w "LP Trójce"!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 16:00
"Whole World Is Watching" to utwór z najnowszego albumu Within Temptation zatytułowanego "Hydra". Do współpracy przy jego powstaniu muzycy z holenderskiej grupy zaprosili m.in. Piotra Roguckiego z zespołu Coma.
Kadr z teledysku do piosenki Whole World is Watching Within Temptation
Kadr z teledysku do piosenki "Whole World is Watching" Within TemptationFoto: youtube.com

- Gdy napisaliśmy utwór "Whole World Is Watching", czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z finalnego efektu - opowiada o współpracy Sharon den Adel, wokalistka zespołu.

- Utwór "Whole World Is Watching" to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia i owocna współpraca. A efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy co dla mnie - przyznaje Piotr Rogucki.

W "LP Trójce" serwujemy pełen przegląd emocji, które towarzyszyły ostatniemu notowaniu Listy Przebojów Programu Trzeciego. Przypominamy muzyczne wzloty i upadki. Z niecierpliwością czekamy też na to, co nowego wydarzy się w najbliższej LP3. Możemy odmienić losy ulubieńców na Liście i oddać na nich głos!

Posłuchaj historii Listy! >>>

Na najbliższe wydanie "LP Trójki" w piątek,  7 lutego między 9.00 a 12.00 zaprasza Marek Niedźwiecki.

(mat.prasowe/gs/mm)

Czytaj także

Rogucki: w ciągu roku spełniły się wszystkie moje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 11:56
- Coma od samego początku obserwuje nasze życie, pisze o życiu i myślę, że jest spora grupa osób, która lubi te opowieści, dlatego że odnajduje w nich cząstkę siebie - mówi Piotr Baron. W ostatnim notowaniu Polskiego Topu Wszech Czasów w pierwszej trzydziestce znalazły się trzy piosenki Comy, dwie pochodziły z albumu "Pierwsze wyjście z mroku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Variété: pierwszy duży koncert zagraliśmy w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 20:10
- To było gromne przeżycie dla ludzi, którzy pół roku wcześniej założyli zespół, wzięli do ręki gitary. Mieliśmy chęć pokazania siebie, swoich emocji. Zagraliśmy w Jarocinie też w kolejnym roku. Początki były bardzo obiecujące. Trudniej o lepszą zachętę - wspomina Grzegorz Kaźmierczak, lider Variété.
rozwiń zwiń