X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Whole World Is Watching" na żywo w "LP Trójce"!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2014 16:00
"Whole World Is Watching" to utwór z najnowszego albumu Within Temptation zatytułowanego "Hydra". Do współpracy przy jego powstaniu muzycy z holenderskiej grupy zaprosili m.in. Piotra Roguckiego z zespołu Coma.
Kadr z teledysku do piosenki Whole World is Watching Within Temptation
Kadr z teledysku do piosenki "Whole World is Watching" Within TemptationFoto: youtube.com

- Gdy napisaliśmy utwór "Whole World Is Watching", czuliśmy, że dobrze by w nim zabrzmiał fajny, mocny męski głos. Pełen energii, ale również emocji głos Piotra idealnie pasował do tego kawałka, dlatego jesteśmy niezmiernie zadowoleni z finalnego efektu - opowiada o współpracy Sharon den Adel, wokalistka zespołu.

- Utwór "Whole World Is Watching" to brzmienie niezwykłej przygody: ogromny zaszczyt niespodziewanego zaproszenia i owocna współpraca. A efektem tego wszystkiego jest połączenie dwóch jakże różnych głosów w jednej, pięknej piosence. Mam nadzieję, że ten kawałek będzie równie ważny dla słuchaczy co dla mnie - przyznaje Piotr Rogucki.

W "LP Trójce" serwujemy pełen przegląd emocji, które towarzyszyły ostatniemu notowaniu Listy Przebojów Programu Trzeciego. Przypominamy muzyczne wzloty i upadki. Z niecierpliwością czekamy też na to, co nowego wydarzy się w najbliższej LP3. Możemy odmienić losy ulubieńców na Liście i oddać na nich głos!

Posłuchaj historii Listy! >>>

Na najbliższe wydanie "LP Trójki" w piątek,  7 lutego między 9.00 a 12.00 zaprasza Marek Niedźwiecki.

(mat.prasowe/gs/mm)

Czytaj także

Rogucki: w ciągu roku spełniły się wszystkie moje marzenia

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2013 11:56
- Coma od samego początku obserwuje nasze życie, pisze o życiu i myślę, że jest spora grupa osób, która lubi te opowieści, dlatego że odnajduje w nich cząstkę siebie - mówi Piotr Baron. W ostatnim notowaniu Polskiego Topu Wszech Czasów w pierwszej trzydziestce znalazły się trzy piosenki Comy, dwie pochodziły z albumu "Pierwsze wyjście z mroku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Variété: pierwszy duży koncert zagraliśmy w Jarocinie

Ostatnia aktualizacja: 25.01.2014 20:10
- To było gromne przeżycie dla ludzi, którzy pół roku wcześniej założyli zespół, wzięli do ręki gitary. Mieliśmy chęć pokazania siebie, swoich emocji. Zagraliśmy w Jarocinie też w kolejnym roku. Początki były bardzo obiecujące. Trudniej o lepszą zachętę - wspomina Grzegorz Kaźmierczak, lider Variété.
rozwiń zwiń