X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Cały świat słucha. Within Temptation i Piotr Rogucki w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2014 15:05
- Rodzaj muzyki Within Temptation to dla mnie duże wyzwanie wokalne. Głos Sharon jest czymś, czemu trudno sprostać - mówi w "LP Trójce" Piotr Rogucki, który wspólnie z holenderską grupą wykonał w studiu im. Agnieszki Osieckiej utwór "Whole World is Watching".
Audio
  • Cały świat słucha. Within Temptation i Piotr Rogucki w studio im. Agnieszki Osieckiej (LP Trójka)
Sahron den Adel i Piotr Rogucki podczas rozmowy z Markiem Niedźwieckim
Sahron den Adel i Piotr Rogucki podczas rozmowy z Markiem NiedźwieckimFoto: Katarzyna Goleniewska

Kompozycja pojawiła się na polskiej edycji płyty "Hydra" Within Temptation. - Szczerze mówiąc, kiedy pisaliśmy tę piosenkę, myśleliśmy o innym wokaliście. Chcieliśmy, żeby zaśpiewał z nami Dave Pirner z Soul Asylum, ale nie mogliśmy go namierzyć. Wtedy ktoś z wytwórni powiedział nam o utalentowanym wokaliście z Polski. W międzyczasie znaleźliśmy Dave'a, ale pokochaliśmy głos Piotra - mówi Sahron den Adel z Within Temptation. Dodaje, że powstały dwie wersje utworu: jedna z wokalistą Soul Asylum, druga z liderem Comy.

Fot.
Fot. Katarzyna Goleniewska

- Dostałem maila z propozycją od firmy Mystic Production. Michała Wradzała (szef wspomnianej wytwórni - red.) jest przyjacielem menedżera grupy Within Temptation. Kiedy informacja o poszukiwaniu wokalisty dotarła do Michała, zaproponował mnie, a zespół się zgodził - dopowiada Piotr Rogucki.

Utwór "Whole World is Watching" znalazł się na 18. miejscu ostatniego notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.

Holenderski zespół zagra wkrótce dwa koncert w Polsce (8.03 - Poznań, 9.03 - Warszawa). Czy jest szansa, że lider Comy pojawi się na scenie? - Mam taką nadzieję, byłoby cudownie, gdyby tak się stało - mówi holenderska artystka. - Myślę, że to nawet bardziej niż możliwe - dodaje polski wokalista.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą przeprowadził Marek Niedźwiecki.