Piotr Bukartyk: przychodzę z gotowością wyjścia na idiotę

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2014 16:15
- Na początku naszych spotkań z Wojciechem Mannem było strasznie, ale ponieważ wiemy, że słuchaczom sprawia to przyjemność, to przychodzę z gotowością wyjścia na idiotę - mówi Piotr Bukartyk.
Audio
  • Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko gośćmi Piotra Barona (LP Trójka)
Piotr Baron rozmawiał z Piotrem Bukartykiem i Krzysztofem Kawałko o nowej płycie pt.Kup sobie psa
Piotr Baron rozmawiał z Piotrem Bukartykiem i Krzysztofem Kawałko o nowej płycie pt."Kup sobie psa" Foto: Adam Kliczek / Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0

Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko opowiadali o swoich cotygodniowych wystąpieniach w porannych piątkowych audycjach "Zapraszamy do Trójki", które prowadzi Wojciech Mann. - Co tydzień obawiam się, że może mi zabraknąć pomysłów na nowe piosenki. To już ósmy rok mija - śmieje się Piotr Bukartyk. - Trzy płyty już z tego materiału powstały - dodaje Krzysztof Kawałko.

Urywki z rozrywki - posłuchaj piosenek Piotra Bukartyka

Protest song jakiego świat nie słyszał, czyli Piotr Bukartyk o Sopocie>>>

Muzycy mówili też o nowej płycie pt. "Kup sobie psa". - To jest bardzo osobista płyta. Jakieś 30 lat temu napisałem sobie na urodziny piosenkę "Dokąd się wybierasz?". Teraz, z okazji 50. urodzin nagrałem taką płytę, z której wynika, że co prawda dalej nie wiem, dokąd się wybieram, ale przynajmniej już wiem, gdzie jestem - przyznał Piotr Bukartyk.

***

Tytuł audycji: "LP Trójka"
Prowadził: Piotr Baron

Goście: Piotr Bukartyk i Krzysztof Kawałko

Data emisji: 29.11.2014

Godzina emisji: 09.05

(fbi, ei)

Czytaj także

Piotr Bukartyk o płycie "Kup sobie psa": to bardzo ważny moment w moim życiu

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2014 15:58
- To najbardziej osobista z moich dotychczasowych płyt. Już teraz wiem, że nie będę się wstydził tych piosenek - mówi w Jedynce Piotr Bukartyk.
rozwiń zwiń