X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zespół Dżem o powrocie do korzeni

- Będziemy grali część utworów z zespołem Cree, co wymagało pewnego nowego spojrzenia na repertuar - mówili w "LP Trójce" o sobotnim tyskim koncercie muzycy Dżemu. Dodali, że wracają do korzeni...
Maciej Balcar
Maciej BalcarFoto: Jacek Konecki
O Audycji
Tytuł
Opis

- Będziemy grali część utworów z zespołem Cree, co wymagało pewnego nowego spojrzenia na repertuar - mówili  w "LP Trójce" o sobotnim tyskim koncercie muzycy Dżemu. Dodali, że wracają do korzeni...

Tu można posłuchać drugiej części "LP Trójki" >>>

Piotr Baron poprowadził całą piątkową audycję z Tychów, gdzie w sobotę, 5 września, odbędzie się festiwal "ROCK NA PLAŻY - PAPROCANY 2015.

Tu można posłuchać trzeciej części "LP Trójki" >>>

Na Dzikiej Plaży na Paprocanach będzie można posłuchać zespołów Cree i Dżem oraz kibicować młodym formacjom, które wezmą udział w konkursie zespołów rockowych.

35-lecie zespołu Dżem w Trójce. Zobacz wideo z koncertu! >>>

Janusz Borzucki i Beno Otręba opowiadali w "LP Trójce", kiedy fani mogą się spodziewać nowej płyty zespołu oraz co Dżem ma wspólnego z zespołem Cree.

***

Tytuł audycji : "LP Trójka"

Prowadził : Piotr Baron

Goście: Janusz Borzucki i Beno Otręba (muzycy zespołu Dżem), Paweł Drzewiecki (dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Tychach), zespół Cree

Data emisji : 4.9.2015

Godzina emisji : 09.10

fbi/ei

Playlista
Tagi

Playlista