X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Hubert "Spięty" Dobaczewski o Jazzombie: jesteśmy zespołem

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2016 23:00
- Nie ma granic, horyzont jest daleko, płyniemy z nadzieją, aby dopłynąć cało i zdrowo oraz dowieźć bagaż dobrych doświadczeń z podróży - mówił w Trójce Hubert Dobaczewski o połączeniu Lao Che z Pink Freud.
Audio
  • Hubert Dobaczewski o płycie "Erotyki" Jazzombie (LP3/Trójka)
Pomysł na stworzenie Jazzombie narodził po wspólnej trasie koncertowej Lao Che i Pink Freud w 2014 roku
Pomysł na stworzenie Jazzombie narodził po wspólnej trasie koncertowej Lao Che i Pink Freud w 2014 rokuFoto: Jakub Kaczmarczyk

Wokalista Lao Che przyznał, że w przypadku Jazzombie celowo unika określenia "projekt". Jak tłumaczył, jest to zespół złożony z dwóch grup. - Znaliśmy się od lat, spodobaliśmy się sobie, zagraliśmy razem trasę koncertową, a w jej ramach parę wspólnych kompozycji. W końcu padło hasło "płyta"- powiedział Hubert Dobaczewski ps. Spięty.

Na początku marca pod szyldem Jazzombie ukażą się "Erotyki". - Stwierdziliśmy, że nie ma sensu kopiować obydwu zespołów, że musi powstać nowa wartość. Chcieliśmy zdryfować tam, gdzie ani Pink Freud ani Lao Che wcześniej nie było - zapewniał gość Trójki.  

Tytuł albumu koresponduje z jego zawartością tekstową. Muzycy Jazzombie sięgnęli bowiem po twórczość przedwojennych polskich poetów. Z nagrania audycji można się dowiedzieć, o czyje wiersze chodzi oraz jak nagrywano płytę w "stylu retro".

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Piotr Baron
Autor: Hubert Dobaczewski (lider Lao Che)
Data emisji: 5.02.2015
Godzina emisji: 9:20

tj/ei

Czytaj także

Koniec T.Love? "Tak, ale starego składu"

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 16:05
- Pożegnaliśmy się z publicznością pięknie, były świetne koncerty, wszyscy są zadowoleni, nie było żadnych kwasów - mówi Muniek Staszczyk o pożegnalnej trasie grupy T.Love Alternative.
rozwiń zwiń