Azyl P. z wizytą u Piotra Barona

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2017 12:00
Gośćmi tego wydania "LP Trójki" byli muzycy zespołu Azyl P., którzy opowiadali o planach na najbliższą przyszłość.
Audio
Azyl P. i Piotr Baron
Azyl P. i Piotr BaronFoto: Piotr Kordaszewski/PR

– Nowa płyta jest bardzo rockowa. To przekrój naszych dokonań z lat 80. – przypomnieli rozmówcy Piotra Barona. Najnowszy album Azyl P. to płyta koncertowa zarejestrowana w studiu Polskiego Radia.

Po 30 latach przerwy zespół powraca z krążkiem pełnym świetnej muzyki i licznych gości specjalnych (m.in. Marek Piekarczyk, Krzysztof Jaryczewski, Titus z zespołu Acid Drinkers, Ania Brachaczek, Maciej Silski i Juan Carlos Cano). Zapraszamy do wysłuchania nagrania całej rozmowy.

Koncert Azyl P. i Przyjaciele odbył się w studiu im. Agnieszki Osieckiej 22 czerwca 2017 roku. Transmisja nagranego koncertu na antenie Trójki 24 września (niedziela) o godz. 19.05.

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Piotr Baron
Gość: zespół Azyl P.
Data emisji: 22.09.2017
Godzina emisji: 11.25

ml/czaj

Czytaj także

Grabaż: nowe piosenki powoli lęgną mi się w głowie

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2016 16:17
- Ostatnia płyta Strachów wyszła w lutym 2013 roku. Mniej więcej od miesiąca ludzie pytają mnie o nowe piosenki. Wcześniej tego tematu nie było, nie czułem więc żadnej presji, żeby zabrać się do pracy - mówi muzyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beth Hart o kulisach powstawania płyty "Fire On The Floor"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2017 14:59
- Nigdy nie ma jednej myśli i jednej idei, które przyświecają mojej płycie czy piosence. Najczęściej zamykam się w pokoju z fortepianem i kiedy przychodzi inspiracja, po prostu za nią podążam - opowiadała w Trójce Beth Hart.
rozwiń zwiń