X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Borysewicz maluje zimowe graffiti

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 13:30
Gościem Marka Niedźwieckiego był giarzysta Lady Pank Jan Borysewicz, który przyniósł ze sobą świąteczną płytę grupy pt. "Zimowe graffiti 2".
Audio
  • Jan Borysewicz maluje zimowe graffiti (LP Trójka)
Marek Niedźwiecki i Jan Borysewicz
Marek Niedźwiecki i Jan BorysewiczFoto: Piotr Kordaszewski/PR

– Moim marzeniem było nagrać płytę w dwóch częściach, z wokalami i instrumentalną. I to się udało. Mamy album, który spełnia ten warunek, a przy tym jest melodyjny, pozwala na chwilę refleksji i wyciszenia – opowiada Jan Borysewicz.


ORGANEK_1200.JPG
Organek podsumowuje Męskie Granie 2017

"Zimowe graffiti 2" to kontynuacja płyty wydanej 21 lat temu. To nie jedyny nostalgiczny powrót, który przygotowało Lady Pank dla swoich słuchaczy. – Planujemy wydać remake debiutanckiego krążka. Będzie to muzyka odświeżona i pojawi się tam wielu znakomitych gości – dodaje muzyk.

Jakie jeszcze plany ma sam Jan Borysewicz? Jak rysuje się obecnie przyszłość Lady Pank? O tym w dołączonym nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Jan Borysewicz (muzyk)
Data emisji: 8.12.2017
Godzina emisji: 10.16

ml/iwo

Czytaj także

Marcin Styczeń i piosenki Leonarda Cohena

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:00
W sobotę gościem Marka Niedźwieckiego był Marcin Styczeń. Artysta promuje swój najnowszy krążek "Lubię gadać z Leonardem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Organek podsumowuje Męskie Granie 2017

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 18:15
- 10 listopada oficjalnie zamykamy trasę "Męskie Granie 2017". Właśnie ukazała się płyta z nagraniami z tych koncertów - mówi Organek, jeden z głównych artystów tego przedsięwzięcia. Swoimi wspomnieniami z letnich występów podzielił się z Markiem Niedźwieckim.
rozwiń zwiń