Jan Borysewicz maluje zimowe graffiti

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2017 13:30
Gościem Marka Niedźwieckiego był giarzysta Lady Pank Jan Borysewicz, który przyniósł ze sobą świąteczną płytę grupy pt. "Zimowe graffiti 2".
Audio
  • Jan Borysewicz maluje zimowe graffiti (LP Trójka)
Marek Niedźwiecki i Jan Borysewicz
Marek Niedźwiecki i Jan BorysewiczFoto: Piotr Kordaszewski/PR

– Moim marzeniem było nagrać płytę w dwóch częściach, z wokalami i instrumentalną. I to się udało. Mamy album, który spełnia ten warunek, a przy tym jest melodyjny, pozwala na chwilę refleksji i wyciszenia – opowiada Jan Borysewicz.


ORGANEK_1200.JPG
Organek podsumowuje Męskie Granie 2017

"Zimowe graffiti 2" to kontynuacja płyty wydanej 21 lat temu. To nie jedyny nostalgiczny powrót, który przygotowało Lady Pank dla swoich słuchaczy. – Planujemy wydać remake debiutanckiego krążka. Będzie to muzyka odświeżona i pojawi się tam wielu znakomitych gości – dodaje muzyk.

Jakie jeszcze plany ma sam Jan Borysewicz? Jak rysuje się obecnie przyszłość Lady Pank? O tym w dołączonym nagraniu audycji. Zapraszamy do słuchania.

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Jan Borysewicz (muzyk)
Data emisji: 8.12.2017
Godzina emisji: 10.16

ml/iwo

Czytaj także

Marcin Styczeń i piosenki Leonarda Cohena

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2017 13:00
W sobotę gościem Marka Niedźwieckiego był Marcin Styczeń. Artysta promuje swój najnowszy krążek "Lubię gadać z Leonardem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Organek podsumowuje Męskie Granie 2017

Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017 18:15
- 10 listopada oficjalnie zamykamy trasę "Męskie Granie 2017". Właśnie ukazała się płyta z nagraniami z tych koncertów - mówi Organek, jeden z głównych artystów tego przedsięwzięcia. Swoimi wspomnieniami z letnich występów podzielił się z Markiem Niedźwieckim.
rozwiń zwiń