Reni Jusis: brzmienia lat 80. nadal są w moim sercu

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2018 12:00
– Długo zastanawiałam się, kto może opowiedzieć o tym ogromie dobrych uczuć, jakie są w nas – mówi Reni Jusis, która powraca z nowym singlem zatytułowanym "Tyyyle miłości".
Audio
  • Reni Jusis gościem Marka Niedźwieckiego (LP Trójka)
Reni Jusis
Reni JusisFoto: Aleksandra Przytuła/mat. promocyjne

Jest to pierwsza zapowiedź nowego albumu Reni Jusis, którego premiera już niebawem! Utwór zwiastujący nowe wydawnictwo zatytułowany jest "Tyyyle miłości".

– Jest to utwór o wszechotaczającej nas samotności. Ostatnimi czasy, gdzie nie spojrzę, często widzę samotnych ludzi. Począwszy od osób starszych, zapomnianych, pozostawionych samym sobie, poprzez samotne matki czy singli, którzy stracili już nadzieję, czy chociażby nastolatków czy dzieci, dla których zapracowani, zabiegani dorośli nie mają czasu. Wszystkich ich łączy wielkie pragnienie dzielenia się swoim życiem, pasją, emocjami z drugim człowiekiem. Często zastanawiam się, dlaczego tworzenie relacji staje się dziś co raz trudniejsze i czy jesteśmy jeszcze w stanie odkleić wzrok od smartfonów, aby zauważyć drugiego człowieka – wyjaśnia artystka. 

Zapraszamy do wysłuchania dołączonego nagrania audycji, w której Reni Jusis opowiada m.in. o tym, jak będzie brzmieć nowa płyta i jakich gości będzie można na niej usłyszeć. 

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Marek Niedźwiecki
Gość: Reni Jusis
Data emisji: 25.05.2018
Godzina emisji: 10.17

mat. promocyjne/mk