X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sławomir Łosowski: to był bardzo intensywny rok

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2019 11:11
– Miałem prawie 10 lat przerwy od muzyki, kiedy dowiedziałem się, że moja żona zachorowała. Wracałem małymi krokami od 2004 roku. Teraz pracuję intensywnie, czego dowodem jest najnowszy album – opowiadał w audycji lider zespołu Kombi Sławomir Łosowski. 
Audio
  • Sławomir Łosowski i DJ Spox o najnowszej płycie Kombi (LP Trójka)
Sławomir Łosowski, Marek Niedźwiecki i DJ Spox
Sławomir Łosowski, Marek Niedźwiecki i DJ Spox Foto: Piotr Kordaszewski/PR

Klawiszowiec Kombi, kompozytor hitu "Słodkiego miłego życia", a także wielu innych, obchodzi w tym roku złoty jubileusz działalności artystycznej. Do sklepów trafił właśnie najnowszy album zespołu z remiksami znanych utworów, za które odpowiedzialny jest DJ Spox. 

KOMBI 1200.jpg
Koncert Kombi z okazji 50-lecia pracy artystycznej Sławomira Łosowskiego, założyciela i lidera zespołu

Kombi ma swój rozpoznawalny styl oraz brzmienie, które są nierozerwalnie związane z osobą Sławomira Łosowskiego i jego charakterystyczną grą na instrumentach klawiszowych. Z jego słynnymi syntezatorami przez niego samego modyfikowanymi (stąd oryginalne i niepowtarzalne jak odciski palców barwy muzyczne) i aranżacjami utworów. 

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, podczas której Sławomir Łosowski i DJ Spox opowiadali o najnowszym wydawnictwie.

***

Tytuł audycji: LP Trójka
Prowadzi: Marek Niedźwiecki 
Goście: Sławomir Łosowski, DJ Spox
Data emisji: 22.11.2019
Godzina emisji: 11.19

kw/mk

Czytaj także

Grupa Kombi powraca z nową płytą

Ostatnia aktualizacja: 30.01.2016 11:45
- Nowy album to 9 piosenek i jeden utwór instrumentalny. Wszystkie są premierowe. Ta muzyka powstała na początku 2014 - mówi lider grupy Kombi Sławomir Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Łosowski: właśnie teraz mam największą siłę twórczą

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2019 12:00
– W tych najbardziej świetlanych dla Kombi latach pracowałem na pół gwizdka. Teraz mogę pracować pełną parą i staram się pokazywać to wszystko, co w sercu mi gra, i to, czego mi brakowało na naszych płytach w latach 80. – mówi Sławomir Łosowski w rozmowie z Piotrem Baronem.
rozwiń zwiń