X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lora Szafran o płycie "Nad ranem"

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2013 17:03
W audycji "LP Trójka" gościem Piotra Barona będzie Lora Szafran. Piosenkarka opowie o swojej najnowszej płycie "Nad ranem" oraz o koncercie w Muzeum Historii Żydów Polskich.
Koncert Lory Szafran w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej
Koncert Lory Szafran w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki OsieckiejFoto: Wojciech Adam Jurzyk

Na płycie "Nad ranem" znajdziemy kompozycje takich gigantów polskiej muzyki rozrywkowej, jak Seweryn Krajewski i Michał Urbaniak oraz nowych talentów: Miłosza Wośko, który odpowiada za arnażacje obu ostatnich płyt artystki oraz Tomka Krawczyka (Bisquit, Zakopower). Autorami tekstów są Jonasz Kofta, Andrzej Poniedzielski, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Dariusz Dusza (Shakin Dudi, Dżem), Piotr Brymas i Tomasz Wachnowski.

Lora Szafran zaśpiewała Cohena w Trójce (wideo) >>>
"Długo zastanawiałam się na tytułem. Myślę, że "Nad ranem" jest najlepszy. Łączy wszystkie teksty, a równocześnie oddaje klimat muzyki, bo jednak najwięcej jest tu ballad. Czas nad ranem to szczególna pora, wtedy zdarzają się refleksyjne sytuacje” - opowiada wokalistka o swojej najnowszej płycie.

Na żywo album będzie można usłyszeć już 15 października podczas premierowego koncertu w audytorium Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Lora Szafran będzie gościem "LP Trójki" w piątek 11 października po godz. 11.00.

Piotr Baron i Marek Niedźwiecki w każdy piątkowy wieczór prezentują zestawienie najlepszych utworów granych na antenie Trójki. I tak już od 30 lat!

Posłuchaj historii Listy! >>>

Nowości, numer 1. z ostatniego notowania, piosenki nieoczywiste, archiwalne zestawienia, a także goście - to wszystko tylko w "LP Trójce".

Na najnowszą odsłonę audycji zapraszamy w piątek 11 października od godz. 9.00 do 12.00.

Czytaj także

Lora Szafran zaśpiewała Cohena w Trójce (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2012 07:00
W Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej Lora Szafran przedstawiła piosenki z nowego albumu "Sekrety życia według Leonarda Cohena".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lora Szafran: jeśli się nie swinguje, to nie ma jazzu

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2013 16:56
- Muzykę traktuje całościowo i wybieram to, co mnie kręci w danym momencie. Generalnie robię to, co jest bliskie muzyce jazzowej – powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka Lora Szafran.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lora Szafran: na płycie "Nad ranem" sięgam nawet po dance

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2013 16:10
- Po tych wszystkich latach odkąd śpiewam zmieściłam na tej płycie moje różne spojrzenia na muzykę. Są tu tak różne stylistycznie rzeczy jak swing, blues, bossa nova, ballada, tango, a nawet jeden numer w stylu dance - mówiła w Jedynce Lora Szafran.
rozwiń zwiń