X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dominika Kluźniak

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2018 16:14
Dominika Kluźniak
Dominika KluźniakFoto: Grzegorz Śledź/Polskie Radio

Aktorka teatralna i filmowa. Po ukończeniu Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie w 2003 roku pracowała w Teatrze Dramatycznym. Zagrała tam  brawurową rolę Pipi Pończoszanki w spektaklu Agnieszki Glińskiej, za którą dostała wiele nagród. Od 2010 roku jest związana z Teatrem Narodowym, gdzie stworzyła wybitne kreacje w spektaklach Jerzego Jarockiego (Sprawa), Agnieszki Glińskiej (Pożegnania) czy Piotra Cieplaka (Ułani). Zagrała w kilkudziesięciu filmach, a jej charakterystycznym głosem mówi także wielu bohaterów filmów animowanych. Aktorka od lat związana jest z Teatrem Polskiego Radia, ostatnio zagrała Salome w Horsztyńskim Słowackiego i Elektrę w tragedii Sofoklesa.