X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rezonans magnetyczny nową formą leczenia?

– Używając mocy rezonansu zmniejszonej o 30 tys. razy, możemy sprawić, że wpłynie ona na regenerację tkanek i komórek organizmu doprowadzając do wyleczenia, czy zaleczenia danej jednostki chorobowej – mówiła lekarz ortopedii, Patrycja Szkutnik.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/GagliardiPhotography
O Audycji

Rezonans magnetyczny większości z nas kojarzy się ze sposobem rozpoznawania chorób. W nowoczesnych terapiach używa się go także do leczenia. – Terapia rezonansem magnetycznym nie likwiduje choroby, ona hamuje ją. Ta metoda istnieje od 17 lat, głównie na rynku niemieckim, natomiast od dwóch, trzech lat jest na to duży popyt w Polsce i widzimy efekty – mówiła Patrycja Szkutnik.

Jakie choroby można leczyć z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego? Na czym polega innowacyjność tej terapii? Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy.

Tytuł audycji: Na zdrowie
Prowadzi: Agnieszka Furtak-Bilnik
Gość: Patrycja Szkutnik (lekarz ortopedii)
Data emisji: 31.08.2019
Godzina emisji: 971

kr/gs

Playlista