X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rola wartości w życiu człowieka

Ostatnia aktualizacja: 09.09.2018 15:00
Dzień Dobry! Dziękuję, że mnie Państwo do siebie zaprosili. Niedziela, godzina czternasta z minutami, to świąteczny obiad. Może już desery?
Audio
  • Czym są dla nas wartości? (Wszystko, co najważniejsze/Trójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Pressmaster/Shutterstock.com

Ubrałem się świątecznie: marynarka i koszula jak należy, wyczyszczone półbuty. Nie mam krawata, proszę wybaczyć: byłoby może zbyt sztywniacko, prawda? Przyniosłem za to kwiatki i czekoladki. Kwiaty to piękno i szacunek, czekoladki to magnez, bardzo zdrowy.

Spotykamy się przy niedzielnym stole. Tę audycję przygotowujemy razem, prawda? Przy niedzielnym stole kosztuje się smakołyków, ale też się rozmawia. Stół, zwłaszcza niedzielny, to dzielenie się tym, co mamy najlepszego. To rozmowa o tym, co warto, co ważne, co ciekawe, co ma sens, co sprawia, że żyje nam się – i żyje się z nami – lepiej.

Na każde spotkanie przynoszę jakąś opowieść (to te kwiatki i czekoladki). Opowieść kogoś, kto wie, co mówi, a mówi nie po to, by się popisać, tylko podzielić: tym co dla niego, dla niej ważne, a być może najważniejsze.

To rozmowy – z Państwa udziałem, mam nadzieję – o, jak to powiadają, niebie i chlebie: o konkretnych rzeczach i sprawach, ale zawsze w perspektywie sensu i wartości. To rozmowy, bez gadaniny.

Zapraszam Państwa do wysłuchania dołączonego nagrania i dziękuję, że Państwo zaprosili nas do siebie. Nas, czyli: Edytę Kocembę-Górkę (wydawcę tego programu), Agnieszkę Furtak – Bilnik, która przygotowuje nagrania. A ja obiecuję, że na każde niedzielne spotkanie będę miał przygotowaną czystą koszulę, kwiatki i czekoladki.

***

Tytuł audycji: Wszystko, co najważniejsze
Prowadzi: Dariusz Bugalski 
Gość: prof. Wiesław Łukaszewski (psycholog, specjalizujący się w psychologii osobowości, psychologii społecznej, psychologii motywacji. SWPS)
Data emisji: 9.09.2018
Godzina emisji: 14.08

ml

Czytaj także

Jak poradzić sobie z noworocznym przygnębieniem?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2018 11:30
Nadejście Nowego Roku nie u wszystkich wiąże się z tworzeniem listy postanowień i uporczywym dążeniu do ich realizacji. Przygnębienie związane z upływającym czasem potrafi dopaść wiele osób. Jak sobie z tym radzić? 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Borderline, czyli wyzwanie dla współczesnej psychiatrii

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2018 07:00
Tym razem w "Klubie Trójki" rozmawialiśmuy o borderline, czyli pogranicznym zaburzeniu osobowości. 
rozwiń zwiń