X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

MIN t u Marty Malinowskiej

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 11:10
Tym razem w "Sekcji rytmicznej" rozmowa z MIN t i prezentacja jej najnowszego singla "No One Else".
MIN t
MIN tFoto: Marek Wilczyński

Pochodząca z Wrocławia, a obecnie mieszkająca w Berlinie Martyna Kubicz, czyli MIN t powraca z nowym materiałem. Premiera singla "No One Else" i uzupełniającego go teledysku będzie miała miejsce w czwartek, jednak już dzisiaj, przedpremierowo zagramy go słuchaczom Trójki.

Martyna pojawi się w naszym studiu, żeby opowiedzieć o tym, jak minął jej czas od wydania debiutu "Assemblage", nad czym obecnie pracuje i czy duże znaczenie ma dla niej edukacja muzyczna.

Oprócz tego, Gaijin Blues zaproszą nas do świata inspirowanego popkulturą japońską, Cykada skonfrontuje progresywność z jazzem, a całość złagodzą Seed Ensamble i Summer Walker.

***

Na audycję "Sekcja rytmiczna" w środę (20.02) od godz. 15.05 do 16.00 zaprasza Marta Malinowska.