X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Upper Festival, Vince Staples i troskliwy pakiet Drake'a

Katowice festiwalami muzycznymi stoją. Do grona sprawdzonych imprez, jak Tauron Nowa Muzyka czy OFF, w ubiegłym roku dołączył Upper Festival.
Marta Malinowska
Marta MalinowskaFoto: archiwum prywatne
O Audycji
Tytuł Sekcja rytmiczna 2019/08/14 15:00
Prowadzący Marta Malinowska 
Opis

Upper Festival celuje w eksplorowanie muzyki klubowej i zarzuca most porozumienia między dużymi wydarzeniami, a tymi utrzymującymi się w bezpiecznej niszy. W te wakacje, w ostatnie sierpniowe dni w P23 (klubie mieszczącym się na terenie starej Fabryki Porcelany), pojawią się m.in. Andy Stott, Detroit In Effect, DJ Lag, czy Varg. 

Z naszych obserwacji wynika również, że w niektóre okna zaczyna pukać wakacyjna melancholia. O tych, którzy wypatrują jej na bliższych lub dalszych horyzontach, zadbamy opiekuńczym pakietem r&b.

Zapraszamy do wysłuchania audycji. 

Playlista
Tagi

Playlista