X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dobry początek i mistrzowie przyjemnego życia, czyli nowe BADBADNOTGOOD, Drake i Future

Początek roku to czas, kiedy artyści nieśmiało i powoli (nawet jak na dzisiejsze standardy fast culture) dzielą się swoimi poczynaniami, pozwalając na ostatnie rozliczenia z ubiegłymi miesiącami.
Future The Wizrd
Future "The Wizrd"Foto: mat. promocyjne
O Audycji

Tytuł Sekcja rytmiczna 8 stycznia godz. 15:06
Autor Marta Malinowska
Opis

Nie inaczej było w tym wydaniu "Sekcji Rytmicznej". Posłuchaliśmy kilku zaległych, grudniowych premier, jak i sprawdziliśmy co do zaoferowania mają udający "zwykłych" ludzi Drake i Future.

W związku z poczuciem niedosytu po zakończeniu Rytmicznej Trójki Dekady, czyli zestawienia najlepszych albumów ostatniego dziesięciolecia, w każdej kolejnej audycji pojawi się przynajmniej jedno wydawnictwo z okresu 2010-2019, o którym warto pamiętać.

Playlista
Tagi
Playlista