X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Szkoła Wajdy prezentuje się w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2014 12:35
Z roku na rok Szkoła Wajdy coraz wyraźniej obecna jest na Krakowskim Festiwalu Filmowym. Jej studenci pokazują filmy dokumentalne i fabularne, uczestniczą w wydarzeniach branżowych.
Audio
  • Szkoła Wajdy prezentuje się w Krakowie (Fajny film/Trójka)
Szkoła Wajdy prezentuje się w Krakowie
Foto: Glow Images/East News

- W ostatnich latach prezentowaliśmy się szczególnie w konkursach dokumentalnych, w tym roku mamy wyjątkowo dużo fabuł. W konkursie polskim aż trzy tytuły, wszystkie rozwijane w ramach naszego programy Studio Prób, z czego jesteśmy bardzo dumni - mówi Joanna Solecka ze Szkoły Wajdy. Te filmy to filmy: "Mleczny brat" Vahrama Mkhitaryana, "Naturalni" Kristoffera Rusa i "Gry" Macieja Marczewskiego.

Rozmowy Ryszarda Jaźwińskiego z aktorami i ludźmi świata filmu na podstronach "Fajnego filmu" oraz "Trójkowo, filmowo" >>>

Wśród dokumentów ze Szkoły Wajdy na szczególną uwagę zasługują dwa tytuły: "Pieśń pasterza (reż. Vahram Mkhitaryan) i "Superjednostka" (reż. Teresa Czepiec) pierwszy z nich opowiada o życiowych dylematach armeńskiego pasterza Chaczika, drugi - o mieszkańcach ogromnego katowickiego bloku mieszkalnego, w którym, na 15 piętrach, mieszka 3 tys. ludzi.

"Fajny film" na antenie Trójki od poniedziałku do czwartku o 10.45.

(mk)

Czytaj także

Krakowski Festiwal Filmowy: Warszawa, świat polityki i konfliktów

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2014 14:30
- Zaczynamy w niedzielę filmem "Sen o Warszawie" Krzysztofa Magowskiego. To biografia Czesława Niemena, na którą bardzo długo czekaliśmy. Mam wrażenie, że w tym roku składamy hołd Warszawie. Nie tylko ten film jest bardzo warszawski - mówi szef Krakowskiego Festiwalu Filmowego Krzysztof Gierat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Karabiny przeciw kibicom. "Mundial. Gra o wszystko"

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2014 01:42
"Mundial. Gra o wszystko" to powrót do historii sprzed 32 lat. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Hiszpanii w 1982 roku zbiegły się w czasie ze stanem wojennym w Polsce. O dokumencie, opowiadającym o tych wydarzeniach rozmawialiśmy w "Klubie Trójki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Festiwal w Cannes. "Zwyciężyło kino wielkie i poruszające"

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2014 17:49
- Jestem ucieszony werdyktem jury. Wydaje mi się, że Złota Palma Cannes dla Nuriego Bilge Ceylana za "Zimowy sen" jest w pełni zasłużona. Zobaczyłem ten film przedwczoraj i muszę powiedzieć, że w pełni rozumiem jury - mówi w audycji "Trójkowo, filmowo" Jakub Duszyński z Gutek Film.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filmowy spacer po muzycznej "Nowej Warszawie"

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 12:43
Podczas 54. Krakowskiego Festiwalu Filmowego odbędzie się światowa premiera filmu "Nowa Warszawa" w reżyserii nominowanego do Oscara Bartosza Konopki.
rozwiń zwiń